Collection: YOU PAY ,YOUR LOVE ONE COLLECT

WE ACCCEPTING ALL CREDIT/DEBIT CARD ,WHICH EASY FOR OUR LIFE,

YOUR FAMILY BACK AT  HOME WILL ENJOY  LOVE FROM YOUR.

BELOW IS ELEMENT TO MAKEUP OUR PRICE

PRICE FROM SUPPLIER +30% OCEAN FREIGHT +25% TAX (AVERAGE RATE)+MANYMORE OTHER COST .

SO PLEASE CAN NOT COMPARE TO PRICE AT OVERSEAS .

FAFETAI LASI

124 products
  • BENGBENG CHOCOLATE WAFER 20G
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BALL GUM 100S
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • SPEAKER WITH RADIO & BLUETOOTH
    Regular price
    $480.00
    Sale price
    $480.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • DIARY 2023 LIMITED STOCK ONLY
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken growner
    Regular price
    $45.00
    Sale price
    $45.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bar Chocolate assorted
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ham smoked 2kg
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • sunquick 840ml
    Regular price
    $12.00
    Sale price
    $12.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • twisties assorts 100g
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • yumos snacks 100g
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bongo snacks 50g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pencil 10pcs
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gift wrapping service
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookies Arnotts
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Color book mixed
    Regular price
    $3.00
    Sale price
    $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Toy Block 1000pcs
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • thumb up potato chips 45g
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • potato chips Hot
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Washing machine 9.5kg
    Regular price
    $750.00
    Sale price
    $750.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Canola butter Spread 500g
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Condense milk 395g
    Regular price
    $3.80
    Sale price
    $3.80
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Migoreng noodles 85g*5pkt
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Instant Noodles 5*85g
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kerosene burner
    Regular price
    $69.00
    Sale price
    $69.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate milk 200ml
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Milk 200ml
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fiji water 1.5L
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango Banana Juice
    Regular price
    $3.90
    Sale price
    $3.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach slice in juice canned
    Regular price
    $3.50
    Sale price
    $3.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Leg 15KG
    Regular price
    $105.00
    Sale price
    $105.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • LAMB NECK 1KG
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • lamb chop 1kg
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • chocolate mixed 180g
    Regular price
    $9.00
    Sale price
    $9.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fresh orange 1kg
    Regular price
    $6.40
    Sale price
    $6.40
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Generator 1200w 799
    Regular price
    $799.00
    Sale price
    $799.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cooking gas swipe 13kg
    Regular price
    $65.00
    Sale price
    $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pig growers 20kg
    Regular price
    $39.90
    Sale price
    $39.90
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Muffin home made
    Regular price
    $1.50
    Sale price
    $1.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • WHEELBORROW
    Regular price
    $399.00
    Sale price
    $399.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BATH TOWEL LARGE SIZE
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out